VI Niedziela Wielkanocna – 26.05.2019r.

1. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się o urodzaje, dobrą pogodę i błogosławieństwo w każdej pracy. Po nabożeństwie majowym procesja, śpiew Litanii do Wszystkich Świętych.
2. W piątek święto Nawiedzenia NMP. Rozpoczyna się Nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego.
3. Pierwsza sobota miesiąca, adoracja wynagradzająca za grzechy po mszy św.
4. W przyszłą niedzielę Wniebowstąpienie Pańskie. Zmiany tajemnic różańcowych, składki przeznaczone na cele diecezjalne, składki przyjaciół seminarium i radia VIA.
5. Caritas prosi o pomoc dla biednych dzieci na wakacje, również dla poszkodowanych przez powódź. Ofiary prosimy złożyć na tacę.
6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, do sprzątania prosimy Grupę XVII z Markowizny.
7. W czwartek zbiórka dla kandydatów na ministrantów.
8. W piątek KSM.

V Niedziela Wielkanocna – 19.02.2019r.

1.      Dzisiejsza składka przeznaczona jest na radio VIA.
2.      W poniedziałek 19 rocznica święceń Biskupa Jana Wątroby.
3.      W środę nabożeństwo za Ojczyznę i ucałowanie relikwii Św. Jana Pawła II.
4.      W piątek Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
5.      W piątek KSM.
6.      W przyszłą niedzielę po sumie błogosławieństwo dzieci.
7.      Bóg zapłać wszystkim za sprzątanie kościoła i obejścia. Rodzicom klas III i IV, młodzieży bierzmowanej za ofiarę, dzieciom klasy III za ofiarę dla dzieci na misjach. Księdzu Rafałowi za przygotowanie wszystkich tych Uroczystości.

Niedziela Palmowa - Męki Pańskiej - 14.04.2019r.

1. Dziś pamiątka uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy - przed sumą poświęcenie palm, po sumie procesja wokół kościoła i konkurs palm.
  2. Gorzkie żale dziś o 17.30 i Msza św.
  3. Do sprzątania kościoła prosimy Grupę XIII z Mesznego, prosimy zakupić kwiaty na Wielką Sobotę.
  4. Do kupienia są baranki na stół wielkanocny. W czwartek będą rozprowadzane chlebki - ofiary przeznaczone dla biednych.
  5. W środę zbiórka dla ministrantów i lektorów.

1200170