7:00, 18.00

Czynna od poniedziałku do
piątku bezpośrednio po Mszy
św. (oprócz świąt i uroczystości).

Informacja o numerze konta parafii

Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim
52 9182 0006 0006 1102 2000 0020

Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej

Prosimy o przesyłanie na adres email: kancelaria@parafiagorno.pl

Msza święta On-line

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 23 stycznia 2022 r. - III Niedziela zwykła

1.     Dzisiaj (23 I) przeżywamy Niedzielę Słowa Bożego. Msza św. o godz. 11.00 na żywo. Na stoliku za ławkami są fragmenty Pisma św., które prosimy sobie wylosować.

2.     W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• w poniedziałek (24 I) wspomnienie św. Franciszka Salezego
  • we wtorek (25 I)  święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła i zakończenie Tygodnia Modlitw      o Jedność Chrześcijan
  • w środę (26 I) wspomnienie św. Tymoteusz i Tytusa
  •  w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • w piatek (28 I) wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
  • w sobotę (29 I) po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioła
  • w przyszłą niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 odmówi Róża św. Anny

3.     Intencje mszalne.

4.     Zasprzątanie Kościoła i za złożoną ofiarę dziękuję: Grupie XIX (9 sprzątało, a ofiarę złożyło 31). Bóg zapłać. O sprzątanie prosimy w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Grupę XX ul. Sanatoryjna i ul. Graniczna. Bóg zapłać za kosz kwiatów dla Matki Bożej.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 16 stycznia 2022 r. - II Niedziela zwykła

1.     Dzisiaj (16 I) Msza św. o godz. 9.30 transmitowana na żywo z Kościoła w Markowiźnie.

2.     W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka. Te dni są okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.

3.     W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• w poniedziałek (17 I) wspomnienie św. Antoniego
  • we wtorek (18 - 25 I) rozpoczęcie Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan
  • w środę (19 I) Uroczystość Św. Józefa Sebastiana Pelczara – Patrona Diecezji
  • w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • w piatek (21 I) wspomnienie św. Agnieszki
  • w piątek (III piątek miesiąca) nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia i błogosławieństwo relikwiami św. Siostry Faustyny
  • w sobotę (22 dzień miesiąca) nabożeństwo do św. Jana Pawła II i błogosławieństwo relikwiami św. Jana Pawła II
  • w przyszłą niedzielę Różaniec przed Mszą św. o godz. 11.00 odmówi Róża św. Cecylii

4.     Intencje mszalne.

5.     Spotkania:

• we wtorek o godz. 16.00 spotkanie kandydatów na ministrantów;
  • w środę o godz. 16.00 spotkanie scholi;
  • w środę o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i lektorów;
  • w piątek spotkanie KSM;
  • w piątek na Mszę św. o godz. 18.00 i na spotkanie zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania

6.     Zasprzątanie Kościoła i za złożoną ofiarę dziękuję: Grupie XVIII (9 na 18). Bóg zapłać. O sprzątanie prosimy w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Grupę XIX Sanatorium.

7.     W środę (12 I) zakończyły się spotkania kolędowe w Kościele. W spotkaniach uczestniczyło 336 (67%). Bardzo serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe słowa i za złożone ofiary. Bóg zapłać. Na stoliku za ławkami znajduje się Akt Zawierzenia Parafii i wizytówki.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - 9 stycznia 2022 r. - Święto Chrztu Pańskiego

1.     We czwartek (13 I) zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, podczas którego będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo w Nowym Roku dla naszej Parafii. Po Mszy św. o godz. 18.00 odmówimy różaniec i odczytywane będą prośby i podziękowania. Prosimy składać prośby i podziękowania do skrzynki za ławkami lub przesyłać mailem. W intencji złożonych próśb i podziękowań, będzie w tym dniu sprawowana Msza św.

2.     W przyszłą niedzielę (16 I) transmisja Mszy św. o godz. 9.30 z Kościoła w Markowiźnie.

3.     W tym tygodniu w liturgii będziemy przeżywać:

• w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • Różaniec w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.00 odmówi Róża św. Rodziny

4.     Intencje mszalne.

5.     Spotkania:

• w przyszłą niedzielę (16 I) po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie grup dorosłych;
  • we wtorek o godz. 16.00 spotkanie kandydatów na ministrantów;
  • w środę o godz. 16.00 spotkanie scholi;
  • w środę o godz. 18.00 spotkanie ministrantów i lektorów;
  • w piątek spotkanie KSM;

5.     Zasprzątanie Kościoła i za złożoną ofiarę dziękuję: Grupie XVI (15 na 16) i Grupie XVII (10 na 15) Bóg zapłać. O sprzątanie prosimy wsobotę po Mszy św. o godz. 7.00 Grupę XVIII Markowizna Mała.

6.     Przebieg spotkania kolędowego w Kościele:

Poniedziałek– 10 stycznia 2022 r.
         Msza św. godz. 18.00 Kościół – Górno ul. Pańska (całość)

Wtorek – 11 stycznia 2022 r.
         Msza św. godz. 18.00 Kościół – Górno ul. Rzeszowska, ul. Sanatoryjna, ul. Graniczna

Środa – 12 stycznia 2022 r.
         Msza św. godz. 18.00 Kościół – Górno Sanatorium (bloki)