top parafiagorno pl

Porządek Mszy Św.

Kościół parafialny w Górnie:
Dni powszednie:
7:00, 18.00
Niedziele i święta:
7.30, 11.00, 16.00

Markowizna:
Niedziela: 9.30

Kancelaria parafialna

Godziny przyjmowania wiernych:

Miejsce: Plebania
Czynna od poniedziałku do
piątku bezpośrednio po Mszy
św. (oprócz świąt i uroczystości).

Kontakt

Parafia Rzymsko-Katolicka pod wezwaniem Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny w Górnie
ul. Centralna 104
36-051 Górno

tel: 17 7728720
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacja o numerze konta parafii

Bank Spółdzielczy w Sokołowie Małopolskim
52 9182 0006 0006 1102 2000 0020

Zapraszamy do wirtualnej wycieczki po wnętrzach naszego kościoła parafialnego

Prośby i podziękowania do Matki Bożej Fatimskiej

Prosimy o przesyłanie na adres email: kancelaria@parafiagorno.pl

Msza święta On-line

XX Jubileuszowy Koncert Cecyliański p. t. „Trwajcie w Miłości” [ZAPOWIEDŹ]

 

Soliści XX Koncertu Cecyliańskiego:

Agnieszka i Piotr Cudzichowie z Nowego Targu, związani muzycznie od lat 

z koncertem Jednego Serca i Jednego Ducha w Rzeszowie. Współorganizatorzy wielu inicjatyw muzycznych m.in. Strefy chwały w Starym Sączu gromadzącą artystów sceny chrześcijańskiej. Zaangażowani w duże koncerty i projekty muzyczne emitowane  przez TVP, min. Koncert „Wsłuchiwać się w Papieża” w Warszawie, „Częstochowa – Polska Kana” w Częstochowie. Występują na jednej scenie ze znanymi wokalistami i muzykami scen polskich, min. M. Pospieszalskim, N. Kukulską, K. Cugowskim.

Aleksandra Tocka wokalistka, autorka muzyki i tekstów, trener wokalny, absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w klasie Mieczysława Szcześniaka. Ukończyła również Uniwersytet Rzeszowski na Wydziale Muzyki na kierunku Jazz i Muzyka Rozrywkowa, gdzie obecnie jest wykładowcą. Półfinalistka 9 edycji The Voice of  Poland.

Laureatka wielu konkursów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej.

 

Magdalena Białorucka - Ogorzelec - wokalistka, autorka tekstów. Absolwentka Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz Filologii Rosyjskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali oraz organizatorką wielu imprez kulturalnych, w tym również charytatywnych.

Finalistka konkursu ,,Dino Top” oraz festiwalu ,,Rzeszów Carpathia Festival 2021”, gdzie zdobyła Nagrodę Specjalną jako Największa Osobowość Sceniczna a także Grand Prix na Festiwalu ,,O złota różę Małego Księcia" Kasi Sobczyk w Tyczynie oraz I miejsce w konkursie ,,Bursztynowy Słowik" na Ukrainie.

 

Katarzyna Liszcz – Starzec absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Wokalno-Aktorskim, który ukończyła pod kierunkiem dr Stanisławy Mikołajczyk-Madej. W 2006 roku została laureatką III nagrody w Podkarpackim Konkursie Wokalnym im. Barbary Kostrzewskiej, mająca na swym koncie liczne nagrody na Festiwalach wokalnych. Chętnie koncertuje na rzecz środowiska lokalnego. Posiada w repertuarze arie barokowe, oratoryjne, operowe i operetkowe oraz pieśni.

Chór i Orkiestra „Młody Duch i Przyjaciele” – młodzieżowy skład prowadzony od 22 lat prze Dariusza Kosaka. Zespół koncertował m. in. we Włoszech, na Ukrainie oraz w Polsce m. in. w bazylice na Jasnej Górze podczas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Muzyków Kościelnych, od 20 lat organizator Koncertów Cecyliańskich w Górnie.

        

Liturgia na dziś

Licznik odwiedzin

2377817
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
110
789
5575
30311

link-bottom-a

link-bottom-b

link-bottom-c

link-bottom-d

link-bottom-e

link-bottom-f

bottom parafiagorno pl